Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 31-07-2020
Data zakończenia 31-08-2020

Wymagamy

dokument cv wymagane

Treść oferty

Mechanik Maszyn

Zakres obowiązków:
Przygotowanie, przezbrojenie, regulacja oraz rozruch gniazda produkcyjnego
Utrzymanie i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn w celu zapewnienia właściwej jakości produktów i ustalonych norm wydajności
Kontrola parametrów procesu, ich analiza
Prowadzenie dokumentacji procesowej i maszynowej
Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

Od Kandydatów oczekujemy:
Wykształcenia min. średniego technicznego (mile widziane mechaniczne, elektryczne)
Znajomości zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, precyzyjnej, pneumatyki oraz hydrauliki
Umiejętności samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
Umiejętności czytania dokumentacji technicznej (schematy techniczne)
Doświadczenia w środowisku Kaizen i 5S - mile widziane
Umiejętności pracy w zespole
Dokładności, odpowiedzialności oraz precyzji w wykonywaniu czynności
Gotowości do nauki
Gotowości do pracy w systemie 4. brygadowym,

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie i dodatki,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Bogaty pakiet benefitów w tym: dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, możliwość korzystania z siłowni usytuowanej na terenie zakładu, karta sportowa