Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Mechanik maszyn i urządzeń

Inżynier Włókiennictwa - Opoczno

3000 PLN brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 05-03-2020
Data zakończenia 05-04-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 2

Treść oferty

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Polski, właściciela zakładu produkującego odzież położonego w Opocznie poszukujemy 5 osób do pracy na stanowisku:

INŻYNIER WŁÓKIENNICTWA

Miejsce pracy: Opoczno

Obowiązki:

- obsługa maszyn specjalistycznych

- praktyczne doświadczenie w przędzeniu, tkaniu, wykańczaniu i barwieniu oraz w przewijaniu przędzy, snuciu osnów i cewieniu wątku, nitkowaniu (skręcaniu) przędzy, itp.

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe kierunkowe

- dokładność i sumienność

- motywacja do pracy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

- pracę od poniedziałku do piątku

- wynagrodzenie powyżej 3 000 zł brutto

- praca od zaraz

- narzędzia pracy: maszyny specjalistyczne
Golkowice
372
Kraków
30-698
Polska