Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Mechanik maszyn i urządzeń

Mechanik wózków widłowych

13.5 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 11.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

INTERIMAX należy do grupy HRBC Group. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat!

Zadania:
-naprawy hydrauliczne (demontaż cylindrów hydraulicznych / kontrola / opieranie uszczelnień / ponowny montaż/ wykonanie elastycznych węży hydraulicznych za pomocą półautomatycznej zagniatarki)
-montaż i demontaż zaworu hydraulicznego i bloków zaworowych na maszynie + wykonanie połączeń dla hydraulicznych urządzeń do wózków widłowych: pozycjonery wideł / obrotowe zaciski
-podstawowe naprawy elektroniczne wiązek kablowych wewnątrz maszyny
-wymiana elementów elektronicznych, takich jak przełączniki biegów, joysticki
-podstawowa konserwacja silnika
-okresowa konserwacja wózka widłowego
-ogólna kontrola i wymiana elementów różnych części wózka widłowego (maszt wózka, oś kierowana, akumulatory)

Oferujemy:
-belgijską umowę o pracę
-możliwość długoterminowej współpracy
-ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
-praca na jedną zmianę
-stawka na początek 13,50€ brutto (do negocjacji w zależności od doświadczenia)
-stanowisko pełne wyzwań w szybko rozwijającej się firmie
-szeroki i zróżnicowany zakres obowiązków
-zakwaterowanie 85€/ tydzień (w tym media i Internet)

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych
-wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej
-prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd
-wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
-zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
-znajomość wózków widłowych różnych marek
-znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków. Podanie danych jest dobrowolne. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.