Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Mechanik maszyn i urządzeń

Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych

9 - 12 GBP brutto/godzina
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 06.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Severn & Wye Smokery Ltd jest rodzinną firmą, która usytuowana jest na ujściach rzek Severn i Wye w Gloucestershire, Anglia, gdzie nasze zaangażowanie w branży rybnej rozpoczęło się poprzez gromadzenie i marketing dzikiego łososia, okonia morskiego i węgorza do dystrybucji nie tylko lokalnie, ale także na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Dodatkowo oferujemy:
1. legalną pracę bez pośrednictwa agencji;
2. praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
3. możliwość pracy w nadgodzinach;
4. zakwaterowanie;
5. pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne;
Zakres obowiązków :

• planowanie przeglądów, napraw i działań prewencyjnych zapewniających bezawaryjne funkcjonowanie linii produkcyjnych
• przeprowadzanie ogólnej codziennej konserwacji
• diagnozowanie wszystkich usterek i przeprowadzanie dzialań naprawczych zgodnie z wymaganymi standardami
• demontaż i ponowny montaż wszystkich urządzeń produkcyjnych
• podejmowanie niezbędnej pracy konserwacyjnej w celu utrzymania bezpiecznych i wydajnych systemów w firmie
• analiza bieżących problemów technicznych, a także proponowanie i wdrażanie udoskonaleń w zakresie automatyki i mechaniki
• współpraca z serwisami zewnętrznymi
• konstruowanie oraz standaryzacja części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania
• typowanie części zamiennych i optymalizacja zamówień
• planowanie zapasu części zamiennych
• zarządzanie dokumentacją techniczną

Tygodniowy czas pracy: minimum 37.5 godzin.
Chaxhill
Severn & Wye Smokery Ltd
Westbury-on-Severn
GL14 1QW
Wielka Brytania