Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Malarz-tapeciarz

Malarz / tapeciarz

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy inna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-04-2021
Data zakończenia 31-05-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki, angielski, niderlandzki
prawo jazdy B

Treść oferty

Firma Techvisie Personeelsdiensten BV obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

WYMAGANIA:
-przynajmniej 3 lata doświadczenia na tym stanowisku,
-wykształcenie w zawodzie mile widziane,
-własne auto,
-certyfikat VCA mile widziany,
-komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego,
-referencje.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Szpachlowanie i gładzenie ścian przy suchej zabudowie,
-Gipsowanie,
-Naprawa zgnilizny drewna,
-Malowanie i tapetowanie obiektów mieszkalnych i przemysłowych,
-Stiuk,
-Malowanie z mieszkancami w domach,
-Prace malarskie w szkołach i placówkach opiekuńczych,
-Malowanie dla spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości,
-Inne prace charakterystyczne dla stanowiska.

OFERUJEMY:
-bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
-możliwosc nadgodzin płatnych według taryfy CAO
-pieniądze wakacyjne i urlopowe płacone extra,
-możliwosc zaliczek już po dwóch dniach pracy,
-możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
-rozwój zawodowy, kursy doszkalające NEN3140, Atex i językowe na koszt pracodawcy,
-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,
-ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
-pomoc koordynatora w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy (otwarcie konta bankowego, umówienie na odbiór numeru BSN, wizyta lekarska itp),
-opieka accountmanagera, regularne wizyty na budowie i w razie problemów kontakt telefoniczny również poza godzinami pracy biura,
-atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura nawet do 200 euro za osobę,
-narzędzia elektryczne, ubrania robocze oraz w razie potrzeby narzędzia podręczne,
-w razie potrzeby auto służbowe i karty paliwowe.

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 19 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Nasze biura stoją zawsze przed Państwem otworem.