Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Malarz-tapeciarz

Malarz - Skandynawia

21.5 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 30-06-2020
Data zakończenia 31-07-2020

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 5
Język obcy angielski

Treść oferty

Praca w dużej hali przemysłowej dla znanej firmy na całym świecie.

Obowiązki:

- malowanie ścian na obiekcie przemysłowym

Wymagania:

- doświadczenie w malowanie ścian metodą tradycyjną - pędzlem oraz pistoletem natryskowym
- uprawnienia na zwyżki (dodatkowy atut)
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny!

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
-atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie,
- praca 2 tygodnie
- pomoc koordynatorów oraz pracowników z polskiego biura przez cały okres zatrudnienia,
- zakwaterowanie (pojedynczy pokój z dostępem do kuchni oraz łazienki),
- pomoc logistyczną w wyjeździe oraz na terenie kraju w którym wykonywana jest praca,
- załatwienie wszystkich niezbędnych formalności,
- pakiet socjalny.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Chopina
18/20
Lublin
20-023
Polska