Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

Malarz natryskowy

13.5 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 11-02-2020
Data zakończenia 13-03-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

INTERIMAX należy do grupy HRBC Group. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat!

Zadania:
-malowanie części metalowych (wózki widłowe, podnośniki koszowe, zwyżki nożycowe itp.) przy pomocy agregatu
-mieszanie produktów malarskich
-utrzymanie kabiny lakierniczej i regulacja pistoletów natryskowych
-kontrola jakości
-przestrzeganie zasad bhp

Oferujemy:
-belgijską umowę o pracę
-stawkę godzinową od 13,50€ brutto
-pracę w godzinach 8-16:45
-możliwe długoterminowe zatrudnienie
-zakwaterowanie 85€/ tydzień (w tym media i Internet)

Wymagania:
-doświadczenie w pracy jako malarz natryskowy
-biegła obsługa pistoletu malarskiego
-dokładność, precyzja, estetyka wykonania
-komunikatywna znajomość j. angielskiego- warunek konieczny!
-prawo jazdy kat. B
-mile widziane posiadanie własnego auta na wyjazd
Wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Administratora oraz podmioty z nim powiązane.