Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

Piaskarz/Lakiernik- metalizacjia natryskowa Belgia

11 - 12 EUR netto/godzina
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 19.02.2020

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Concrete Construction Union Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy: Niemiec, Holandii, Belgii oraz Danii.

Praca w Belgii okolice Antwerpii

Obecnie poszukujemy Malarzy/Piaskarzy/Lakierników do metalizacji natryskowej pistoletem płomiennym lub gazowym.

Zakres obowiązków:

Piaskowanie i metalizacja natryskowa powierzchni stalowych, aluminiowych (natryskiwanie termiczne),
Obsługa pistoletu METCO (lub podobnego),
Przygotowanie elementów do malowania.

Wymagania:
- Doświadczenie jako malarz/piaskarz/lakiernik - min 2 lata
- prawo jazdy kat. “B”,
- samochód - warunek,
- umiejętność pracy samodzielnej/w zespole,
- język angielski lub francuski - komunikatywny,
- dokładność i skrupulatność.
Oferujemy:
- 12 euro netto / godzinę
- całkowity koszt zakwaterowania po stronie pracodawcy
- zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Belgii do kwoty 330 zł
- zwrot kosztów dojazdów do pracy - kilometrówka
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia - 17 euro miesięcznie