Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Malarz budowlany

Praca dla malarza, zarobki od 2300€ netto

2300 - 2500 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 05-05-2021
Data zakończenia 05-06-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 5
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Szukamy pracowników na stanowisku malarza.
AKTIVA Personalservice jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku niemieckim. Od ponad 15 lat oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- malowanie
- lakierowanie
- usuwanie uszkodzeń ścian
- prace remontowe i naprawcze
- przygotowanie podłoża
- szpachlowanie
- tynkowanie
- tapetowanie ścian
Wymagania:

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
- doświadczenie w zawodzie
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja
- motywacja do pracy
- dokładność w wykonywanych obowiązkach

Opis oferty:
- niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie: od 2300 euro netto/miesiąc
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- możliwość pracy w nadgodzinach
- 300 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie
- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
- opiekę polskiego koordynatora
- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta pracy, to czekamy na Państwa CV. Zachęcamy rownież do zapoznania się z naszymi innymi ofertami pracy.
Flachslander Straße
1
Nürnberg
90431
Niemcy