Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Malarz budowlany

Malarz - Dieta 1000€ netto.

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 04-08-2020
Data zakończenia 24-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

DAKS Personal GmbH jest niemiecką firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego stałego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

Malarz - Dieta 1000€ netto

Zapewniamy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)
Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz możliwość nadgodzin
Atrakcyjne wynagrodzenie płatne do 15-go dnia kolejnego miesiąca, zależne od posiadanych kwalifikacji oraz dieta 6€ (nieopodatkowana) za godzinę roboczą
Płatny urlop wypoczynkowy (24 dni w 1 roku zatrudnienia do 30 dni w piątym)
Dodatek urlopowy jak i świąteczny 150€ brutto
Premia po przepracowanych 6 tygodniach – 100€
Premia po przepracowanych 3 miesiącach – 500€
Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę ( pokoje 1 osobowe )
Odzież oraz obuwie robocze
Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek bez dodatkowych opłat
Stałą opiekę ze strony DAKS Personal w języku polskim przez caly okres trwania umowy, pomoc w przydzieleniu odpowiedniej klasy podatkowej, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów
Możliwość długofalowej współpracy

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego min. podstawy (warunek konieczny)
Własny samochód oraz prawo jazdy kat. B (mile widziane)
Doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach

Obowiązki:
Przygotowanie pod malowanie starych i nowych podłoży tynkowych, betonowych, ceglanych, drewnianych
Malowanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych, sufitów, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych
Wzmacnianie, wyrównywanie chłonności podłoża, zwiększanie przyczepności (gruntowanie)
Uzupełnianie ubytków i pęknięć
Szpachlowanie warstwą wyrównującą lub wygładzającą
Tapetowanie powierzchni ścian i sufitów, ocieplanie budynków (opcjonalnie)
Wyrażam zgodę na przekazanie Ogłoszeniodawcy moich danych osobowych, zawartych w powyższym kwestionariuszu, w celu kontaktu związanego z powyższą ofertą. Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu wynikającym z ogłoszenia jest Ogłoszeniodawca. Zgoda jest dobrowolna i może zostać cofnięta, co jednak pozostaje bez wpływu na legalność przetwarzania przed cofnięciem zgody.
An der Kommandantur
3
Wetzlar
35578
Niemcy