Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Malarz budowlany

Malarz budowlany (K/M)

1800 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 14.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Malarz (K/M)- atrakcyjne wynagrodzenie stawki od 1800 € netto.
Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech- Monachium poszukujemy doświadczonych/samodzielnych malarzy.

Opis stanowiska pracy:
- malowanie pomieszczeń wewnątrz budynków
- tapetowanie, szpachlowanie, lakierowanie okien i drzwi

Wymagamy:
- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu
- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie stawki od 1800 € netto/m-c
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
- koszty zakwaterowania ponosi pracodawca
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960 wykraczających poza zakres danych wskazanych w Kodeksie pracy.