Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Malarz budowlany

Malarz budowlany - Dania

20 - 21 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 28.11.2019

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 5
język obcy angielski

Treść oferty

Firma SilverBack poszukuje obecnie dla naszego klienta w Danii malarzy budowlanych z doświadczeniem za granicą.

Praca w dużej hali przemysłowej dla znanej firmy na całym świecie.

Obowiązki:

- malowanie ścian na obiekcie przemysłowym

Wymagania:

- doświadczenie w malowaniu ścian metodą tradycyjną - pędzlem oraz pistoletem natryskowym,
- uprawnienia na zwyżki (dodatkowy atut),
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny!
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
- atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie,
- praca od stycznia 2020,
- pomoc koordynatorów oraz pracowników z polskiego biura przez cały okres zatrudnienia,
- zakwaterowanie (pojedynczy pokój z dostępem do kuchni oraz łazienki),
- pomoc logistyczną w wyjeździe oraz na terenie kraju w którym wykonywana jest praca,
- załatwienie wszystkich niezbędnych formalności,
- pakiet socjalny.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Chopina
18/20
Lublin
20-023
Polska