Malarz budowlany ID Oferty: 104162 Malarz od zaraz techvisie personeelsdiensten
480 - 550 EUR netto/tydzień
Forma zatrudnienia: kontrakt
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 31-07-2019
480 - 550 EUR netto / tydzień
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 5
język obcy angielski
prawo jazdy B
Techvisie Personeelsdiensten poszukuje doswiadczonych malarzy na rozne projekty na terenie calej Holandii.

Zadania:

Wykonywanie prac malarskich (zewnętrznych i wewnętrznych) różnego rodzaju budynków, głównie mieszkalnych - domy, mieszkania i apartamenty
Malowanie elewacji budynków, dachów i/lub elementów metalowych i drewnianych związanych z budynkiem
Prace wykończeniowe
Przygotowywanie budynków pod malowanie
Szpachlowanie i mieszanie farb
Ogólne prace malarskie
Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)
Certyfikat VCA lub SCC (warunek konieczny)
Mile widziana znajomość języka holenderskiego
Gotowość do pracy na wysokości
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
-bardzo dobre zarobki placone tygodniowo od 500 euro netto/40 h
-mozliwosc nadgodzin platnych wedlug taryfy CAO
-pieniadze wakacyjne i urlopowe placone extra,
-mozliwosc zaliczek juz po dwoch dniach pracy,
-mozliwosc negocjowania stawki juz po trzech miesiacach pracy,
-rozwoj zawodowy, kursy doszkalajace i jezykowe na koszt pracodawcy,
-zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,
-ubezpieczenie zdrowotne placone przez pracodawce,
-pomoc koordynatora w zalatwieniu formalnosci zwiazanych z rozpoczeciem pracy (otwarcie konta bankowego, umowienie na odbior numeru BSN, wizyta lekarska itp)
-opieka accountmanagera, regularne wizyty na budowie i w razie problemow kontakt telefoniczny rowniez poza godzinami pracy biura,
-atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura nawet do 200 euro za osobe,
-narzedzia elektryczne, ubrania robocze oraz w razie potrzeby narzedzia podreczne
-w razie potrzeby auto sluzbowe i karty paliwowe