Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Magazynier

Pracownik działu logistycznego - od zaraz!

10.2 - 10.61 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca sezonowa / tymczasowa
Data publikacji 18-06-2021
Data zakończenia 02-07-2021

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

Język obcy angielski

Treść oferty

Agencja Pracy GAP Personnel (Kraz: 17276) aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisku Pracownik Działu logistycznego do pracy w Holandii.

Dostępne lokalizacje: Venlo, Losser, Eindhoven, Zwolle

Oferujemy:
- Atrakcyjne stawki godzinowe - €10,20 - €10,61 brutto (w zależności od lokalizacji) + dodatki nocne i weekendowe,
- Zapewniamy zakwaterowanie w pełni wyposażone,
- Darmowy dojazd od miejsca naszego zakwaterowania do miejsca pracy,
- Min. 36 g. tygodniowo są gwarantowane (możliwość nadgodzin - do 60 g tygodniowo),
- Wypłaty co wtorek na wskazane konto,
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej,
- Pomoc ze strony polskich i holenderskich konsultantów.

Obowiązki:
- Załadunek / rozładunek kontenerów,
- Przepakowywanie, układanie paczek lub produktów,
- Etykietowanie,
- Inne prace magazynowe.

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (nie ma każdym projekcie)
- Gotowość do pracy fizycznej,
- Prawo jazdy kategorii B (mile widziane),
- Chęć do rozpoczęcia pracy w najbliższym czasie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Jankego
147/6
Katowice
40-617
Polska