Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Magazynier

Konfekcjoner - pracownik kompletacji zamówień.

2800 - 3324 PLN brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zlecenie
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-07-2020
Data zakończenia 30-08-2020

Wymagamy

dokument cv wymagane

Treść oferty

Twoje zadania:
• przygotowanie wysyłek zgodnie ze zleceniem
• obsługa skanera
• kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień,
• przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie,
• obsługa zwrotu zamówień

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na magazynie
• dokładność oraz zaangażowanie
• posiadanie uprawnień na wózki widłowe będzie dodatkowych atutem
• dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym
• posiadasz aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Gwarantujemy:
• legalną i stabilną pracę na podstawie umowy zlecenia
• szkolenia na wózki widłowe bezpłatne przeszkolenie na wózki widłowe
• wynagrodzenie od 18 złotych brutto za godzinę, średnie wynagrodzenie miesięczne – 3324 zł
• premię motywacyjną 250 zł brutto
• wsparcie w przedłużaniu pobytu i pracy