Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Magazynier

Magazynier (bez języka) Berlin/Nauen Szczecin

10 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 26-03-2020
Data zakończenia 26-04-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny

Wymagamy

dokument cv wymagane

Treść oferty

Firma Instore Solutions Personnel GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych i międzynarodowych koncernów.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko pracownika magazynu (załadunek i rozładunek kontenerów) dla naszego klienta w miejscowości Nauen (niedaleko Berlina).

Opis stanowiska:
– praca w sortowni paczek,
– załadunek i rozładunek kontenerów przy wykorzystaniu taśmy podającej paczki pod ręce pracownika,
– zlecone prace magazynowe,

Wymagania:

– zaświadczenie o niekaralności – warunek konieczny,
– dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań,
– mobilność,
– mile widziana znajomość języka niemieckiego,
– Dojazd ze Szczecina do pracy
Oferujemy
– Pierwszą umowę na rok czasu (z możliwością przedłużenia),
– Stałe i pewne zarobki (10€/h),
– Niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne,
– Transport

Kontakt mailowy, adres mailowy sie w opisie firmy. Rozmawiamy po polsku, zapraszamy do kontaktu! :)