Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Magazynier

Komisjoner z uprawnieniami – praca blisko granicy!

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 17-03-2020
Data zakończenia 16-04-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Komisjoner z uprawnieniami – darmowa kwatera

Miejscowość pracy: Groß Kreutz (okolice Berlina)

Stawki: 1450 – 1720€ brutto/miesiąc + 8€ netto/dzień + darmowa kwatera

Oczekiwania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
Aktualne uprawnienia na wózki widłowe
Doświadczenie w pracy z towarem owoców i warzyw
Motywacja do pracy
Chęci do poszerzenia swojej wiedzy
Posiadanie własnego auta na wyjazd w celu zachowania niezależności

Opis stanowiska:

Przyjmowanie oraz rozładowanie towaru
Komisjonowanie towaru (owoce i warzywa)
Kontrola jakości towaru
Praca z systemem Pick & Voice
Operowanie wózkiem widłowym typu Ameise
Dbanie o porządek na hali
Klientowi zależy na długofalowej współpracy

Oferujemy:

Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
Opłacone i zorganizowane zakwaterowanie
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stała opieka koordynatora
Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
Podatki odprowadzane w Niemczech
Zwrot za odzież roboczą
Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268. Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): http://bit.ly/Informacja-Mondi oraz http://bit.ly/Zgoda-na-Przetwarzanie-Danych