Magazynier ID Oferty: 159135 Praca na magazynie Weilerswist/praca dla par Unique Personalservice GmbH
9.96 EUR brutto/dzień
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 09-10-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy B
Szukamy pracowników magazynowych dla firmy DSV w miejscowości Weilerswist

Zadania:
- komisjonwanie
- odbieranie towaru wózkiem paletowym
- przewożenie towaru na magazyn
- drobne prace magazynowe

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
Co oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- stawkę 9,96€
- terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
- naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą
- długotrwałe zatrudnienie
- możliwość wykonania uprawnien na wózki
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (płatne przez pracownika )