Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Magazynier

Magazynier - Bielany Wrocławskie

3000 - 3001 PLN brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 29-05-2019
Data zakończenia 12-03-2020

Treść oferty

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Magazynier (k/m)

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania na stanowisku:

o mycie i naprawia opakowań zwrotnych

Wymagania:

o mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

o komunikatywność i umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:

o zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę Tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta

o pracę na dwie zmiany

o wynagrodzenie 3000 zł brutto + 100 zł premii frekwencyjnej

o atrakcyjne premie oraz dodatki

o dofinansowanie do posiłków

o świadczenia urlopowe

o świeże owoce dwa razy w tygodniu

o bogaty pakiet benefitów m.in.: karta Multisport, karta Fleksi Pass, prywatna opieka medyczna Medicover.