Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Lakiernik

Malarz pistoletowy do stolarni

15 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia kontrakt
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 16-09-2020
Data zakończenia 17-10-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiebiorstwach.

Dla naszego klienta - firmy Brems Doors, która specjalizuje się w produkcji drzwi lakierowanych oraz drzwi fornirowanych najwyższej jakości - poszukujemy malarzy pistoletowych.

Miejsce pracy: Halen, Belgia (region: Limburgia, Flandria)

OBOWIĄZKI:

• Kontrola jakości własnego lakieru, sprzętu i elementów (płynność, temperatura, ...)

• Codzienna konserwacja instalacji lakierniczych

• Wykonywanie zabiegów wykończeniowych

• Lakierowanie

• Przygotowywanie (wyczyszczenie, zabezpieczenie, przykrywanie, ...), umieszczanie lub mocowanie elementów

• Zabiegi wykończeniowe: bejcowanie, polerowanie, lakierowanie

• Maskowanie wad drewna

• Barwienie i patynowanie

• Prewencyjna lub naprawcza podstawowa konserwacja maszyn lub sprzętu

WYMAGANIA:

To jest praca dla Ciebie, jeśli świetnie radzisz sobie z kolorami, potrzfisz wyczuć materiał, aby osiągnąć zamierzony efekt; wszystko zgodnie z życzeniem klienta.

• SOLIDNE DOŚWIADCZENIE

• ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

• Umiejętność uczenia się

• Przestrzeganie zasad i umów

• Niezależna, samodzielna praca

• Orientacja na wynik i na klienta

• Kreatywne myślenie (pomysłowość)

• Umiejętność pracy w zespole

• Poczucie dokładności

• Umiejętność radzenia sobie ze stresem

• Umiejętność dostosowania się do zmieniających się okoliczności (elastyczność)

• własny samochód to duży plus!

OFERTA

Wynagrodzenie: +/- 15 € brutto/ godzinę

Pełny etat

Belgijską umowę o pracę (dodatki na koniec roku, wakacyjny, dla dziecka)

Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w opłatę wliczone opłaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka). Pokoje max dwuosobowe.

Pracownicy są ubezpieczeni medycznie od pierwszego dnia
Pracownikom pomaga ASAP we wszystkich kwestiach administracyjnych, takich jak: rejestracja w urzędzie miasta, otwarcie konta bankowego itp

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).
Artillerieweg
37
Oldenburg
26129
Niemcy