Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Lakiernik

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY (k/m) +++ Berlin

13 - 14 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 15-09-2020
Data zakończenia 16-10-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 4
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY (k/m)

Miejsce pracy: Berlin;

Stawka: 13 € brutto / godzina
+ za każdy produktywnie przepracowany dzień pracownik otrzymuje: 20 € na nocleg i 20 € diety żywieniowej

Opis stanowiska:
- przygotowanie powierzchni pod lakierowanie
- lakierownie farbami strukturalnymi, grubowarstwowymi i wodorozcieńczalnymi
- lakierowanie/ powlekanie proszkowe różnych powierzchni
- lakierowanie natryskowe dużych części
- gruntowanie i użycze pistoletu lakierniczego lub pistoletu natryskowego AIRMIX
- czyszczenie, szpachlowanie i piaskowanie
- praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe lub na podobnym stanowisku
- doświadczenie zawodowe
- dobra znajomość j. niemieckiego
- mile widziane osoby z okolic Berlina
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Viktoria-Luise- Platz
7
Berlin
10777
Niemcy