Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Lakiernik

LAKIERNIK (GELCOATER) (k/m) + Bremen

12.14 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 13.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 4
język obcy niemiecki

Treść oferty

LAKIERNIK (GELCOATER) (k/m)

Miejsce pracy: okolice Bremen;
Firma zajmuje się budową statków i łodzi;

Stawka: 12,14 € brutto / godzina + za każdy produktywnie przepracowany dzień pracownik otrzymuje: 16 € na nocleg i 16 € diety żywieniowej
Stawka do negocjacji!

Opis stanowiska:
- aplikacja żelkotu za pomocą żelkociarki
- malowanie lub lakierowanie części łodzi i jachtów

Wymagania:
- doświadczenie na danym stanowisku lub jako malarz/lakiernik
- umiejętność pracy z Gelcoat
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

CZEKAMY NA TWOJE CV!
Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- pracę na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
- pełny pakiet świadczeń socjalnych
- możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
- dodatek urlopowy
- gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim
Viktoria-Luise- Platz
7
Berlin
10777
Niemcy