Lakiernik ID Oferty: 165755 LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY (k/m) z j. niem. +++ Berlin Tempuskontor GmbH
13 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji: 03-12-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY (k/m)

Miejsce pracy: Berlin;

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2020

Stawka: 13 € brutto / godzina
+ za każdy produktywnie przepracowany dzień pracownik otrzymuje: 20 € na nocleg i 20 € diety żywieniowej

Opis stanowiska:
- przygotowywanie elementów do malowania
- lakierowanie komponentów zgodnie z wytycznymi

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- mile widziane osoby zamieszkałe w Berlinie lub okolicy
- doświadczenie zawodowe
- mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Czekamy na Twoje CV!!!
Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- pracę na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
- pełny pakiet świadczeń socjalnych
- stałe zatrudnienie
- możliwość wyrabiania nadgodzin
- premię świąteczną
- możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
- dodatek urlopowy
- gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim