Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Lakiernik samochodowy

Lakiernik samochodowy – bezpłatne zakwaterowanie

1500 - 1650 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-06-2020
Data zakończenia 31-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1

Treść oferty

Lakiernik samochodowy – bezpłatne zakwaterowanie (K/M)

Dla naszego klienta w okolicy Monachium (Bawaria), poszukujemy na stanowisko lakiernik samochodowy / pomocnik lakiernika.

ZADANIA:
• Ustalenie zakresu napraw lakierniczych, przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru lakieru,
• Wygładzanie nadwozia z chropowatości przy użyciu szlifierki ręcznej lub mechanicznej
• Malowanie podkładowe
• Suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu,
• Lakierowanie właściwe, nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię,

OFERUJEMY:
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Duża liczbę godzin dodatkowych,
• Pracę w systemie jedno zmianowym ( od 6 – 15 / 7 – 16),
• Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
• Niemiecką umowę o pracę,
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,

WYNAGRODZNIE:
• Stawka 10,82 Euro brutto/h,
• Dieta 17 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
• Przy 160h zarobki od 1500 – 1650 Euro netto,

WYMAGAMY:
• Od kandydatów doświadczenia w branży,
• Prawo jazdy i samochód będą dodatkowym atutem,
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków,