Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Lakiernik samochodowy

Lakiernik samochodowy - Belgia

14 - 17 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 28-06-2020
Data zakończenia 29-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Belgijska Firma zatrudni na belgijskich warunkach osoby na stanowisku lakiernikow samochodowych

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska pracy:

Praca polega na przygotowywaniu i lakierowaniu samochodow

Wymagania:

- Kilka lat doświadczenia w malowaniu i przygotowaniu samochodu
- posiadasz umiejętności posługiwania się obserwatorem i ręcznymi narzędziami do bicia panelu
- jesteś w stanie przygotować karoserię przed malowaniem (nakładanie szpachli, szlifowanie)
- posiadasz umiejętności malowania farbami na bazie wody
- pracujesz z dużą precyzją
- masz poczucie odpowiedzialności
- jesteś zmotywowany
- jesteś dobrze zorganizowany i możesz utrzymać miejsce pracy w czystości
- masz komunikatywną znajomość języka angielskiego

Opis oferty:
- belgijska umowę o pracę
- Wynagrodzenie: od 14 euro brutto/godzina
- Zapewnione zakwaterowanie jednoosobowe
- Możliwość pracy w nadgodzinach
- Praca na długi okres czasu
- Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech tygodniach pracy
- Premia na koniec roku - 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
- Premia wakacyjna - 17,3% rocznego wynagrodzenia brutto
- Świadczenia na dzieci na każde dziecko
- Zapewniony transport (w zależności od odległości od zakwaterowania)
- Opieka koordynatorow

KRAZ Nr 14449

UWAGA!!

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!!
Damrota
10/18
Opole
45-064
Polska