Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kurier

Kurier (K/M) praca w Hamburgu

13.1 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 14.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki, angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Miejsce pracy – Hamburg

Dla naszego renomowanego klienta w Niemczech (Hamburg), największego magazynu wysyłkowego na świecie, poszukujemy dostawców paczek/ kurierów.

Opis stanowiska:
- dostarczania paczek kurierskich do klientów

Wymagamy:
- wysokiej motywacji do pracy
- niemieckie zaświadczenie o niekaralności
- gotowość do pracy fizycznej (dźwiganie do 23 kg)
- wysokiej kultury osobistej
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego/angielskiego
- prawo jazdy kat.B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu
- własny środek transportu będzie dodatkowym plusem

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- pracę od poniedziałku do soboty (pracuje się 4 dni w tygodniu)
- wynagrodzenie 13.10€ brutto + 5€ diety netto za każdy przepracowany dzień
- pełen pakiet świadczeń
- niemiecką umowa o pracę
- opiekę koordynatora na miejscu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960 wykraczających poza zakres danych wskazanych w Kodeksie pracy.