Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kucharz/kucharka

KUCHARZ/KUCHARKA +++ blisko granicy!!!

13 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy niepełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 25-06-2020
Data zakończenia 26-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 4
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Miejsce pracy: Rathenow, ok. 90 km za Berlinem

Stawka: 13 € brutto / godzinę + opłacone zakwaterowanie
Za każdy produktywnie przepracowany dzień pracownik otrzymuje 20 € diety żywieniowej

Opis stanowiska:
- praca w restauracji hotelowej
- praca 3 dni w tygodniu
- zmiany poranne

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie
- umiejętności pracy w zespole
- sumienności, odpowiedzialności, kreatywności i zaangażowania
- umiejętności organizacji swojej pracy przy utrzymaniu najwyższych standardów higieny, czystości i bezpieczeństwa
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- pracę na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
- pełny pakiet świadczeń socjalnych
- stałe zatrudnienie
- możliwość wyrabiania nadgodzin
- premię świąteczną
- możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
- dodatek urlopowy
- gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim

CZEKAMY NA TWOJE CV!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Viktoria-Luise- Platz
7
Berlin
10777
Niemcy