Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kucharz/kucharka

Kucharz/kucharka – Niemcy, okolice Paderborn

9 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 09-03-2020
Data zakończenia 09-04-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe
wyżywienie tak

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki

Treść oferty

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela niewielkiego, malowniczo położonego 4-gwiazdkowego hotelu o profilu wypoczynkowym i rekreacyjnym, mieszczącego się w okolicach miasta Paderborn, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

KUCHARZ/KUCHARKA

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Paderborn

Obowiązki:

- przygotowywanie dań i potraw zgodnie z określonymi standardami

- przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, w szczególności standardów HACCP

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku

- wykształcenie gastronomiczne

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- wynagrodzenie: 9 EUR/godz. netto

- praca od zaraz na dłuższy okres

- czas pracy: około 180 godzin miesięcznie

- bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym wraz z bezpłatnym wyżywieniem

- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem
Golkowice
372
Kraków
30-698
Polska