Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Kucharz/kucharka

Kucharz

15 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zlecenie
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 14-02-2020
Data zakończenia 16-03-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe
wyżywienie tak

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1

Treść oferty

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kucharza ze znajomością języka niemieckiego. Klient prowadzi zajazd z restauracją, posiada on 90 miejsc dla gości. W restauracji są organizowane przyjęcia, wesela jak również obsługa klientów restauracji.
Kucharz
Miejsce pracy: 31139 Hildesheim (40 km od Hanoweru), Niemcy
Rozpoczęcie projektu: 1 marca 2020r.
Zakończenie projektu: 31 październik 2020r.

Obowiązki:
przygotowywanie dań a la Carte (kuchnia zimna i ciepła) oraz zimnych płyt (bankiety, bufety)

Wymagania:
doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza (przygotowywanie kuchnia zimna, ciepła, zimne płyty),
mile widziane wykształcenie gastronomiczne,
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Opiekę polskojęzycznego koordynatora,
Zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie,
Umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest POLSKI HR INTERNATIONAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 180, 31-982 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000229590, NIP: 6762287575, REGON: 1200115 2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia. 3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także potencjalnym pracodawcom-użytkownikom oraz kontrahentom Administratora, do których może Pani/Pan być delegowana/y. 5) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.