Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kucharz/kucharka

Kucharz

3000 - 5000 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 10.02.2020

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy niemiecki

Treść oferty

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135
poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta kandydata na stanowisko:

Kucharz

do Restauracji hotelowej w malowniczej miejscowości nad Renem
Praca od 01.04.2020

Główne zadania:

- przygotowywanie dań a'la carte zgodnie z recepturami i ustalonymi standardami,
- umiejętność pracy w zespole,
- przygotowywanie bufetów śniadaniowych
- dbałość o czystość miejsca pracy,
- współpraca z pozostałymi działami hotelowymi.

Oferujemy:

- wynagrodzenie w wysokości minimum 2.500€ brutto miesięcznie (zależnie od doświadczenia i umiejętności)

- dodatek 500 Euro/ miesiąc na opłatę zakwaterowania oraz wyżywienie

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia bezpośrednio w firmie pracodawcy

- umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

- ! WAŻNE ! - doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- wykształcenie kierunkowe w kierunku gastronomicznym

oraz

- odpowiedzialność, rzetelność i motywacja do pracy

- elastyczność w podejściu do pracy

- gotowość do pracy w systemie zmianowym