Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Koordynator

Koordynator/ka zmian inżynieryjnych

14 - 16 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 28.01.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki, angielski

Treść oferty

Obowiązki:
- zapewnienie produkcji i dostawy systemów i podzespołów zgodnie z umową z klientem,
- zarządzanie i organizacja zespołu instalacyjnego,
- szkolenie pracowników,
- dokładna kontrola i planowanie produkcji,
- rozwiązywanie problemów na linii montażowej,
- planowanie i harmonogramowanie personelu,
- współpraca przy doskonaleniu procesów w zakresie Lean Production, KVP, 5S.

Profil kandydata:
- ukończone szkolenie przemysłowe lub techniczne, również pozostałe kwalifikacje jako brygadzista przemysłowy,
- doświadczenie zawodowe jako kierownik zmiany w sektorze montażowym (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz w zakresie dostaw JIS),
- doświadczenie w zarządzaniu, zdolność do pracy w zespole, zaangażowanie.
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min. poziom A2),
- niezawodność i świadomość jakości,
- gotowość do pracy na 2 zmiany i możliwe nadgodziny.
- solidne zatrudnienie i stabilne warunki pracy,
- umowę o pracę,
- 14/16 euro brutto/godzinę (+ dodatki za nadgodziny),
- towarzyszenie w całym procesie adaptacji i integracji, od przyjazdu po zatrudnienie (zakwaterowanie, otwarcie konta bankowego, itp.),
- jesteśmy zainteresowani pracownikami, którzy są gotowi podjąć pracę na dłuższy okres,
- pomoc przy kursie języka niemieckiego.