Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kontroler jakości

Kontroler jakości produkcji

14 - 16 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 31-01-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki, angielski

Treść oferty

Obowiązki:
- kontrola jakości produkcji elementów po obróbce skrawaniem,
- obsługa i programowanie maszyn pomiarowych: Zeiss (Calypso), Mahr, Keyence, tesa-Scan 50, tesa Micro 3D,
- obsługa maszyny sortującej Vester.

Profil kandydata:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego i angielskiego (min. poziom A2),
- zdolność do samodzielnej i zorganizowanej pracy, proaktywność,
- komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania.
- solidne zatrudnienie i stabilne warunki pracy,
- umowę o pracę,
- towarzyszenie w całym procesie adaptacji i integracji, od przyjazdu po zatrudnienie (zakwaterowanie, otwarcie konta bankowego, itp.),
jesteśmy zainteresowani pracownikami, którzy są gotowi podjąć pracę na dłuższy okres.
Im Rank
45
Plüderhausen
73655
Niemcy