Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Komisjoner/kompletacja zamówień

Pomocnik magazynu- komisjoner

11 - 12 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa zlecenie
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 10-09-2021
Data zakończenia 12-09-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Treść oferty

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy magazynierów.

Klient prowadzi magazyn z asortymentem kuchennym.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od 08.11.2021r.
Zakończenie projektu: do końca stycznia 2022r.
Miejsce: 79108 Freiburg im Breisgau, okolice Fryburg, Niemcy

Tylko 12 wolnych wakatów!

Wymagania:
- doświadczenie w branży
- mile widziana znajomość j. niemieckiego/angielskiego- wyższa stawka

Obowiązki:
- komisjonowanie towaru
- obsługa skanera
- pakowanie towaru

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bonusem świątecznym
- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
- możliwość otrzymania podatku z Finanzamt
- wsparcie polskiego Koordynatora na czas trwania projektu.