Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Komisjoner/kompletacja zamówień

Pracownik magazynu Erfurt - praca dobra dla par

10.45 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 03-07-2021
Data zakończenia 24-07-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Treść oferty

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech. W związku z zapotrzebowaniem na współpracowników na terenie Niemiec obecnie poszukujemy dla naszych klientów współpracowników na stanowisko komisjoner / pracownik magazynu – k/m/d – w Erfurcie

Obowiązki:
Komisjonowanie, zbieranie zamó wień – książek, odzieży itp.
Kontrola jakości,
Praca ze skanerem albo pick by light
Naklejanie etykiet, pakowanie
Itp.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ale nie koniecznie
Możliwość przyuczenia na miejscu
Brak wymagań co do znajomości języka niemieckiego
Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
Brak konta czasu pracy - Zeitkonta
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Wynagrodzenie - 10,45€ brutto/h
Zakwaterowanie zorganizowane - koszt 100 € miesięcznie
Wsparcie i opieka polskojęzycznego koordynatora
Zapewniamy obuwie robocze

Prosimy o zaznaczanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.
Kurze Muhren
13
Hamburg
20095
Niemcy