Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Komisjoner/kompletacja zamówień

komisjoner*kompletacja zamówień* Staplerfahrer

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 03-08-2020
Data zakończenia 30-08-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Szukamy zarowno komisjonerow, jak i Staplerfahrerow, ktorzy pracuja tylko na wozkach widlowych, start: 10.08.2020 lub do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking) zbieranie zamówień przy pomocy systemu sluchawkowego (pick by voice, system w jezyku niemieckim, tylko liczebniki) /lub skaner
obsługa wózka widłowego, praca w systemie zmianowym (zmiany sa stale)

Wymagania

uprawnienia na wózki widłowe,checi do pracy, dynamika pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomosc niemieckich liczebnikow lub doswiadczenie w pracy na niemeickim systemie sluchawkowym, mile widziane podstawy niemieckiego(choc niekoniecznie),

Oferujemy
praca w systemie stalych zmian, legalna i stabilnaprace w oparciu o niemiecka umowa o pracę, wynagrodzenie godzinowe 11 euro brutto (stawka poczatkowa) , mozliwosc przejscia pod firme w przyszlosci, dodatki za prace w nocy +25%, nadgodziny +25%, prace w niedziele +50% oraz usawowe swieta +100%, zakwaterowanie odplatne (265€) w pokojach 2 osobowych w pobliskiej Norymberdze (osiagalne na nogach zabytkowe centrum miasta), w razie potrzeby mozliwosc dojazdu do pracy autem sluzbowym (50€, auto jest tankowane z karty firmowej)

Zalezy nam na stalych pracownikach, powaznie podchodzacych do swoich obowiazkow,to nie jest masowy projekt,praca w przyjaznych warunkach w kulturalnym miedzynarodowym zespole.Brak Zeitkonta, wszystkie przepracowane godziny sa normalnie wyplacane. W razie potrzeby oferujemy pomoc (w granicach zdrowego rozsadku) polskojezycznego koordynatora.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Posiada Pan/Pani uprawnienie do dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane będą przetwarzane na podstawie zgody kandydata oraz przepisów kodeksu pracy wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – także w celu prowadzenia kolejnych procesów rekrutacyjnych.Administrator Danych nie będzie przetwarzał przekazanych danych w sposób zautomatyzowany, ani profilował kandydatów. W przypadku, jeśli Pan/Pani uzna, że przetwarzanie narusza obowiązujące przepisy, ma Pan/Pani uprawnienie do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Nie przekazujemy Panstwa danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem MaGa GmbH Alte Salzstr.2a, 90530 Wendelstein
Alte Salzstraße
2a
Wendelstein
90530
Niemcy