Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Komisjoner/kompletacja zamówień

Komisjoner - praca ze skanerem (K/M) Bawaria

10.15 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 31-05-2020
Data zakończenia 01-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Poszukujemy osób na stanowisko:
Komisjoner na magazynie logistycznym
Miejsce pracy: Pfaffenhofen an der Ilm, Niemcy

Dla naszego klienta w 85276 Pfaffenhofen an der Ilm (okolice München, Bawaria) poszukujemy komisjonerów/pracowników magazynowych. Praca ze skanerem

Opis stanowiska pracy:
- zbieranie zamówień,
- prace magazynowe,
- sortowanie paczek,
- praca ze skanerem.

Oferujemy:
- wynagrodzenie –> 10,15€ b/h + dieta
- praca na dwie - zapewniamy mieszkanie – koszt 220€ miesięcznie (pokój dwuosobowy),
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakiet świadczeń socjalnych.

Wymagamy:
- znajomości języka niemieckiego,
- gotowości do pracy zmianowej popołudniówki od 14.00 – 22.00 i nocki od 22.00 – 06.00,
- prawo jazdy kat. B i własny samochód będą dodatkowym atutem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków,