Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Komisjoner/kompletacja zamówień

Komisjoner art. ogrodniczych-zapewnione mieszkanie

10.6 - 10.9 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 27-05-2020
Data zakończenia 27-06-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie darmowe

Treść oferty

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Komisjoner
Miejsce pracy: Ostrhauderfehn
Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• zbieranie zamówień przy pomocy skanera na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu,
• rozładunek kontenerów,
• ogólne prace magazynowe.

WYMAGANIA:
• umiejętność obsługi wózków elektrycznych do komisjonowania,
• chęć do pracy,
• dyspozycyjność do wyjazdu w terminie od 01.06.2020

OFERUJEMY:
• niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym,
• zarobki ok. 1700 € brutto miesięcznie (10,60 – 10,90 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie,
• możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,
• 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, dodatki za święta,
• możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień,
• opiekę polskiego koordynatora,
• bezpłatny transport.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.” W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.” Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.