Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Komisjoner/kompletacja zamówień

Komisjonowanie/Magazyn Malsfeld okolice Kassel

10.46 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 18-05-2020
Data zakończenia 18-06-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane

Treść oferty

Firma instore solutions personnel gmbh poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko komisjoner. Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn zlokalizowany w okolicach Kassel.

Wymagania:
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- punktualność
- niekaralność
- podstawowa znajomość języka niemieckiego w celu opanowania Systemu Pick by Voice. Liczebniki do 100.
- praca wymaga wysilku fizycznego
- mobilności

Obowiązki:
- właściwa realizacja powierzonych zadań, dokładność
- praca zmianowa
- obsługa wózka widłowego/mrówki
Oferujemy:
- umowę o pracę na czas określony 5 m-cy z możliwością przedłużenia. Umowa na 130 godzin gwarantowanych. Zeitkonto również 130 godzin.
- rozliczenie wynagrodzenia wg. IGZ.
- wynagrodzenie w kwocie 10,46 EURO brutto za godzinę pracy.
- zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (koszt zakwaterowania 225,00EUR), Kaucja na mieszkanie 125,00 EUR. Odciągana od wynagrodzenia w transzach 25;00 EUR przez pięc miesiecy.
- wyplata do 20. kolejnego miesiaca
- zaliczki po dwóch przepracowanych tygodniach
- auto na dojazdy do pracy

Od osób ubiegających się o pracę na stanowisku pomocnik magazynu oczekujemy:
- roztropności
- praca w dni okoloswiateczne
- dyspozycyjnosci,

Kontakt mailowy, adres mailowy sie w opisie firmy. Rozmawiamy po polsku, zapraszamy do kontaktu! :)