Komisjoner/kompletacja zamówień ID Oferty: 164407 ORDER PICKER - MAG. SPOŻYWCZY (ATRAKCYJNE ZAROBKI) E&A Agencja Zatrudnienia
11.4 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 03-12-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Tilburg poszukujemy pracowników na samodzielne stanowisko Komisjonera/Order Pickera. Praca odbywa się w systemie zmianowym, również w weekendy.

Zakres obowiązków:
- Kompletowanie zamówień metodą voice-picking ( w języku polskim lub angielskim)
- Zbieranie artykułów spożywczych za pomocą wózka BT

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w magazynach logistycznych
- znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym
- odpowiedzialność oraz elastyczność
- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro 11,40 €/h brutto (stawka wiekowa) + dodatek zmianowy 1,26 €/h brutto - razem 12,66 €/h brutto oraz dodatek za wykonaną normę
- dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto naliczane od godz podstawowych
- stabilną i legalną pracę w oparciu i kontrakt holenderski
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
- opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
Odpowiedz na ofertę * Aplikacja poprzez formularz zewnętrzny pracodawcy