Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kierownik działu logistyki

Project Manager

4500 - 5000 PLN netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 05.02.2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Concrete Construction Union Sp. z o.o. to Polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane i produkcyjne na terenie całej Europy.

Od wielu lat zatrudnia ponad 100 pracowników z wielu państw Unii Europejskiej w tym z Polski. Ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę.

Zadania:
- wyposażenie mieszkań w brakujące meble,
- pomoc w przewożeniu pracowników,
- stały kontakt z pracownikami,
- organizowanie zakwaterowania,
- kontakt z Klientem.

Oczekiwania:

- Asertywność i umiejętność komunikacji na wysokim poziomie
- Zaradność i umiejętność dobrej organizacji pracy przy projektach
- Dyspozycyjność
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Doświadczenie w zarządzaniu personelem/pracownikami
- Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (mile widziany rownież język niemiecki)
- Prawa jazdy kat. B
- Obowiązkowość
- Punktualność
- Dokładność, skrupulatność w działaniach
- Umiejętność prowadzenia dokumentacji projektowej
- Kreatywność
- Wszechstronność i otwartość na różne rodzaje zadań
Oferujemy:
- Stałe wynagrodzenie 4.500 - 5.000 złotych/netto
- Po okresie próbnym możliwy samochód służbowy
- Kartę paliwową
- Telefon komórkowy
- Laptop
- Możliwość rozwoju- bardzo atrakcyjna ścieżka kariery
- Świetną atmosferę w pracy
- Praca odbywa się w systemie wyjazdowym 3-4 dni w tygodniu na terenie Belgii jeden dzień w Trójmiejskim biurze
- Za granicą po stronie firmy jest wyżywienie, zakwaterowanie, transport ( samolot, samochód)