Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kierownik budowy

Kierownik Robót Montażowych

10000 PLN brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 25-03-2020
Data zakończenia 25-04-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
prawo jazdy B

Treść oferty

Otis Elevator Company lider na rynku produkcji, montażu
i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych poszukuje kandydatów do stałej pracy na stanowisku:

Główne obowiązki:
• Zarządzanie procesem projektów montażu urządzeń dźwigowych (windy oraz schody ruchome),
• Planowanie prac wewnętrznych zespołów montażowych oraz firm podwykonawczych,
• Nadzór nad poprawnością oraz terminowością wykonywanych prac montażowych,
• Zarządzanie budżetami realizowanych projektów,
• Forecastowanie wyników oraz optymalizowanie kosztów,
• Udział w przygotowaniu oraz praca z dokumentacją projektową,
• Współpraca z klientami firmy przy realizowanych projektach montażowych (generalni wykonawcy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe).
Wymagania:
Oczekujemy:
• Doświadczenia w branży technicznej przy prowadzeniu projektów, mile widziane w branży dźwigowej,
• Doświadczenia w pracy z firmami podwykonawczymi,
• Wykształcenia wyższego technicznego o profilu elektrycznym/mechanicznym/budowa maszyn lub zbliżone kierunkowe,
• Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz rozwiązywania problemów,
• Samodzielności w działaniu, systematyczności oraz doskonałej organizacji i planowania pracy własnej,
• Umiejętności podejmowania decyzji,
• Dynamiki w działaniu oraz nastawienia na wynik,
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Czynnego prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem benefitów pozapłacowych,
• Ciekawą pracę przy realizacji kluczowych dla firmy projektów,
• Rozwój zawodowy, możliwość podnoszenia kwalifikacji, zdobywania wiedzy oraz doświadczenia,
• Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.
Królewska
65a/1
Kraków
30-081
Polska