Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kierowca samochodu ciężarowego

Kierowca LKW Fulda Niemcy (kwatera) system 3 na 1

3000 - 3200 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 29-03-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy C+E

Treść oferty

Mala niemiecka transportowa firma rodzinna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowca C+E
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Mainz-Koblenz (wokol komina lub dalekie trasy)
z systemem 3/1 lub bez (bus firmowy z Polski)

WYMAGANIA:
karta kierowcy
język niemiecki lub angielski
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
długie trasy po Niemczech od poniedziałku do piątku
rozwozenie rzeczy budowlanych lub napoji
umiejętność jazdy na wywrotkach czy firanka plandeka
OFERUJEMY:
wynagrodzenie od 2100€ na reke w zaleznosci od klasy podatkowej (jesli soboty dochodza to wiecej do 2300) na systemie 3/1 bez systemu : ok 2500€ na reke
diety , premia 114€ za ekonomiczna jazde + za bezwypadkowa jazde. bus pracowniczy z polski
ubezpieczenie cocjalne i zdrowotne.
praca na warunkach niemieckich na niemiecką umowę o pracy
zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
Mała rodzinna firma niemiecka obecnie poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca C+E. Długie trasy po Niemczech od poniedziałku do piątku, rozworzenie rzeczy budowlanych. Wynagrodzenie 2200€ brutto +diety 24€ dziennie. Zjazd w piątek po południu. Stała praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na umowę o pracy.

Prosze o życiorys na e-mail

lub kontakt telefoniczny
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
cambridgerstr1
11
berlin
13349
Niemcy