Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kierowca samochodu ciężarowego

Kierowca CE- dostawca napojów do klientów

2300 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 11.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B, C, C+E

Treść oferty

OPIS STANOWISKA:
- dostawa napojów do klientów indywidualnych i firm w odległości do 50 km od bazy
- załadunek/ rozładunek materiałów w miejscu dostawy
- dbanie o dokumentację przewozową
- praca od poniedziałku do piątku (pełny etat)

WYMAGANIA:
- prawo jazdy kat. C +E (moduł 95)
- karta kierowcy
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- odpowiedzialność za wykonywane zadania
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia, informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest EURO WELT Katarzyna Farys, ul. Powstańców Śląskich 54/23, 42-700 Lubliniec, a odbiorcami potencjalni pracodawcy zagraniczni. Podane przez Państwa informacje są dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy danych osobowych a udzieloną wcześniej zgodę mogą Państwo wycofać, zawiadamiając nas mailowo: [email protected] Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz/lub przesłanej dokumentacji aplikacyjnej, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez EURO WELT Katarzyna Farys z siedzibą w Lublińcu (42-700), przy ul. Powstańców Śląskich 54/23, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy”
Powstańców Śląskich
54/23
Lubliniec
42-700
Polska