Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kierowca samochodu ciężarowego

Kierowca / HDS / bez systemu / okolice Lubeki

2500 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 21.01.2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy C+E

Treść oferty

Opis stanowiska:

- Trasy krótko i dalekobieżne po Niemczech
- Jazda samochodem typu HDS
- Transport drewna
- Praca bez systemu od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami

Wymagania:

- Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca C+E
- Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
- Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Terminowe, wysokie zarobki 2500€ + 12/24€ diety
- Stabilna praca w przyjaznej niemieckiej firmie
- Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
- Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
Legnicka
55c/2
Wrocław
54-203
Polska