Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kierowca samochodu ciężarowego

KIEROWCA KAT.C (NIEMCY) – Kierowca śmieciarki.

1800 - 2100 EUR netto/miesiąc
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 05-02-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

Język obcy niemiecki, angielski
prawo jazdy C

Treść oferty

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWCA KAT. C
miejsce pracy: Niemcy, Lemgo

Obowiązki kierowcy kat. C:
- prowadzenie auta ciężarowego: śmieciarki,
- jazda "wokół komina"

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C z kodem 95,
- aktualna karta kierowcy,
- komunikatywna znajomość języka NIEMIECKIEGO lub ANGIELSKIEGO

Oferujemy:
1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.
2. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz podwyżkę po trzech przepracowanych miesiącach.
3. Możliwość wypracowania nadgodzin płatnych +25% podstawowej stawki.
4. Komfortowe jednoosobowe pokoje opłacone przez pracodawcę.
5. Do 500 € za polecenie pracownika.
6. Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.
7. Pracę z nowoczesną flotą samochodów.
8. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
9. Płatne urlopy i premie świąteczne.
10. Możliwość wypłacania zaliczek.
11. Opiekę polskiego konsultanta oraz kompletną pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.