Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kierowca samochodu ciężarowego

Kierowcy C+E meble podwojna obsada, zakwaterowanie

2800 - 3200 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 16-05-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

Język obcy niemiecki
prawo jazdy C+E

Treść oferty

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji.
Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowca C+E (szwajcaria, Austria, Bawaria)
Miejsce pracy: Würzburg (krotkie i dlugie trasy po Niemczech) TRANSPORT I WNOSZENIE MEBLI podwojna obsada!!

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. CE
znajomość języka niemieckiego :niemiecki do kontaktu z odbiorcami
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Trasy dlugie lub wokol komina po Niemczech lub tez pobliska zagranica: Austria i szwajcaria. Praca od pon-pt. (bez systemu).Weekend wolny lub system 3/1

OFERUJEMY:
wynagrodzenie: do 3200€ podstawy bruto: start 2800, po 1 mies 3000 i potem mies 3200.+diety 24€ + Leistungsprämie + napiwki / 200€ netto (po wdrozeniu po 2 mies) premia za dobra prace tzw. Leistungsprämie
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
cambridgerstr1
11
berlin
13349
Niemcy