Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Kierowca ciągnika rolniczego - traktorzysta

Praca na francuską umowę-KIEROWCA CIĄGNIKA /imb

10.5 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-06-2020
Data zakończenia 31-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
prawo jazdy B

Treść oferty

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku: KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Zakres obowiązków:
- praca w polu przy uprawie lnu
- obsługa maszyn: kombajn do lnu, maszyna do nawijania i odwracania lnu
- doświadczenie w obsłudze maszyn rolniczych
- prawo jazdy kat. B

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku (przy obsłudze maszyn rolniczych)
- mile widziane prawo jazdy kat. T
- mile widziana znaj. j. francuskiego

Oferujemy:
-francuską umowę o prace
- pracę na dłuższy okres czasu
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych ponad 40 godzin w tygodniu (od 36 godziny liczone jako nadgodziny)
- praca w polskim zespole
-odzież roboczą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
F. Ratajczaka
19
Poznań
61-814
Polska