Kierowca ciągnika rolniczego - traktorzysta

Kierowca ciagnika / Zugmaschineführer

13.5 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 14.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

język obcy niemiecki
prawo jazdy B, C, C+E

Treść oferty

Twoje zadania:
- Obsluga ciagnika (Zugmaschine) w Porcie
- Zaladunek i rozladunek towaru – Kontenerow i Statkow oraz LKW
- Praca w systemie zmianowym
Czego oczekujemy:
- Posiadanie ponizszych uprawnien – do obslugi wozka widlowego, prawo jazdy kategorii CE, prawo jazdy klasy C,
- Wiedza w zakresie konserwacji pojazdow mechanicznych
- Umiejetnosc zabezpieczania ladunku
- Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
- Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu
- Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie dobrym podstawowym, min A2
- Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem – pracodawca nie organizuje transportu do i z pracy
Co oferujemy:
- Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) 13.50 € brutto / h
- Bonus wakacyjny i switeczny po min pol roku pracy
- Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)
- Bezplatne zakwaterowanie , w pelni wyposazone pokoje 2- 3 osobowe z kuchnia i lazienka oddalone okolo 20 km od miejsca pracy
- Prace na dluzszy okres czasu
- Pomoc przy zameldowaniu w miejscu zakwaterowania, urzedzie skarbowym