Kierowca autobusu ID Oferty: 97206 Kierowca Autobusu Potsdam Stadwerke sanrusen
2400 - 2600 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 16-02-2019
2400 - 2600 EUR brutto / miesiąc
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow
komunikacja miejska obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu (Stadtwerke.panstwowka lub prywatna firma)
Miejsce pracy: okolice Potsdam okoliczne wioski i miasteczka ( zakwaterowanie zapewnione )

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny niemiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda po okolicznych wioskach i miasteczkach miedzy Potsdam i Berlin, spokojne trasy nawet do 50 Km
praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany. bez dzielonych dienstow. nowe autobusy krotkie i przeguby
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok)
1 (STADTWERKE mniej nadgodzin ale wiecej dodatkow)
wynagrodzenie: 2200€ podstawy bruto) + nadgodziny 25 % (podwyzka po okresie probnym na ponad 12€) w nastepnym roku tez podwyzka o kolejne 100€ brutto / mies
premie + 25%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny + 100% wiecej za niedziele i swieta
Weihnachtsgeld: 500-800€ / rok + dodatek do emerytury: firmowe (dodatkowo do panstwowej) konto emerytalne
(tzw. Pensionskasse) konto firmowe emerytalne
URLAUBSGELD: 250€ /rok
26 dni urlopu na poczatku, pozniej do 30 dni w roku (BILET ROCZNY DLA KIEROWCY NA KOMUNIKACJE W BERLINIE I POTSDAM ZA DARMO o wartosci 1000€)

2 (PRYWATNA FIRMA wiecej nadgodzin mozliwe)
wynagrodzenie: 11.50€ po okresie probnym 12€
dodatki za nadgodziny i za nocne godz (po 22 i przed 6) 25%
Weihnachtsgeld i po 2 miesiacach diety 13€ za dzien netto
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
26 -30 dni urlopu