Kierowca autobusu ID Oferty: 93792 kierowca autobusu Dresden Bremen 2900 € sanrusen
2600 - 2800 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 08-12-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy czy polskich podwykonawcow.
Komunikacja miejska Dresden lub Potsdam obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:
Kierowca autobusu

Miejsce pracy: jazda okolice Dresden lub Bremen komunikacje podmiejska wioski i miasteczka lub komunikacja zastepcza (ZA TRAMWAJ) lub stale linie po miescie ( zakwaterowanie zapewnione) Praca na stale

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D
znajomość języka niemieckiego : komunikatywny (na sprzedaz biletow i kontakt z pasazerami)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji zastepczej a po szkoleniu w miejskiej
praca czasami tez w weekendy
Dresden:
wynagrodzenie: 2250€ podstawy bruto + nadgodziny 25 % wiecej (100 € podwyzki po okresie probnym)
trasy w okolicach Dresden
premie + 20%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny + 100% wiecej za swieta i 50% za niedziele
Weihnachtsgeld : 500€ w listopadzie wyplacane
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne / URLAUBSGELD: ok 150€ /rok
Bremen:
wynagrodzenie: po okresie probnym 14.88€ / godz + za dodatki zmianowe 150€ w mies a 14.50 € na poczatku
premie + 25%dodatki za nocne godziny + extra platne 25% za niedziele i 115% swieta. NADGODZINY MOZLIWE. . DIETY 5€ / dzien
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD 600€ i URLAUBSGELD 200€
świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne. urlop na poczatku 26 dni, pozniej zwiekszenie do 31
0,75 Centow extra dodatku do kazdej godziny pracy jesli bezwypadkowa jazda czyli ponad 15€ / godz